Наставникът на Ботев (Пловдив) Душан Керкез беше доволен от своите футболисти след

...

Душан Керкез: Можеше да спечелим мача

Наставникът на Ботев (Пловдив) Душан Керкез беше удовлетворен от своите футболисти след равенството 1:1 с Левски. Той даже съжали, че отборът му не е победил.
Прочетете още
„ Бих споделил, че можеше да спечелим поради метода, по който играхме през второто полувреме. Искахме да спечелим. Няма значение против кой ще играе. Може и да сме удовлетворени от равенството, когато седнем да проучваме дуела. Знаем, че Левски е един от тимовете с най-хубаво преливане в офанзива. Опитахме да покажем, че имаме качества. Искам да поздравя моите футболисти, тъй като се бореха и тичаха до последната минута. Бароан и Попов наподобяват добър тандем, само че целият тим им оказва помощ. Футболистите не могат да печелят сами мачовете. Щастлив съм по какъв начин работим през последния месец. Искам да благодаря на почитателите. Всички би трябвало да работим дружно, с цел да може българският футбол да работи напред. Става неточности. Надявам се, че в идващия мач няма да има съдийски неточности “.
Източник: trafficnews.bg